SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
563 768 €
(3 480 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
162 m²
Rua Campevas, São Paulo

spalnicaatypical
površina162 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Apartamento padrão em Perdizes, São Paulo, localizado em um edifício construído em 2025, é uma oportunidade única de adquirir um imóvel moderno e be...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Campevas, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi