SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
511 646 €
(2 225 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
230 m²
Rua Maranhão, São Paulo

spalnicaatypical
površina230 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A transformação desse apto não era nem um pouco óbvia. O ambiente recortado por cozinha, área de serviço e sala, escondia o potencial dessa planta.

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Maranhão, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi