SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 055 €
(3 095 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
138 m²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo

spalnicaatypical
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 138m² no Paraíso, 3 suítes, 3 vagas Condomínio Gran Paradiso

Este apartamento de 138,75 m² de área útil, situado no 12º andar do Cond...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeKuhinjski aparatiPralni strojNaravna svetlobaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi