SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
393 031 €
(1 837 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
214 m²
RUA TUIUCUE, São Paulo

spalnicaatypical
površina214 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este amplo e sofisticado apartamento de 214 m² oferece todo o espaço e conforto que você procura para a sua família. Com 4 dormitórios, sendo 3 suítes...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA TUIUCUE, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi