SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
340 055 €
(2 429 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Avenida Lins de Vasconcelos, São Paulo

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Encante-se com este apartamento na vibrante Vila Mariana numa das regiões mais desejadas de São Paulo. Com 140 metros quadrados bem distribuídos ofere...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida Lins de Vasconcelos, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi