SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
317 976 €
(2 193 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
145 m²
RUA SELMA, São Paulo

spalnicaatypical
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra o futuro da moradia com nosso projeto inovador que une o luxo de uma casa com a praticidade de um condomínio. Nosso empreendimento é totalmen...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA SELMA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi