SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
289 963 €
(8 528 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
34 m²
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

spalnicaatypical
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Condominio Haus Mitre Haddock 885, Apartamento de 34m² com 1 dormitórios, sem vaga. Apartamento de 34m² com 1 dormitório, 1 vaga, varanda, sem vaga. E...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi