SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
271 545 €
(1 997 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
136 m²
Avenida Engenheiro Eusébio Stevaux, São Paulo

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento sofisticado à venda no Magic Condominium Resort, perfeito para quem busca conforto, praticidade e segurança em um só lugar. Com 136 m² de ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida Engenheiro Eusébio Stevaux, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi