SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
247 774 €
(2 252 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
110 m²
Rua Bahia, São Paulo

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 dormitórios ️ 2 banheiros 1 vaga
Dependência de funcionária com banheiro
Sala ampla para 2 ambientes ️

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Bahia, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi