SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
239 076 €
(3 919 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
61 m²
RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento a venda em Itaim Bibi, São Paulo - SP
AP11373

Diferenciais: academia completa e moderna; lavanderia industrial no térreo; sauna sala...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNujna prenovaNaravna svetlobaTemna notranjostRastlineModeren slogRustikalni slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imóveis Panamby

Podobni oglasi