SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
221 970 €
(2 413 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
92 m²
Rua Marquês de Valença, São Paulo

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice2+

Apartamento dispõe de:
92 m² de área útil
3 Dormitórios, sendo 1 suíte.
2 Banheiros
Varanda
1 Vaga de garagem

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Marquês de Valença, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Podobni oglasi