SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
221 132 €
(1 957 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento a venda no Edf. Manoela da Vila Olimpia 3 dorms 1 suíte; 1 lavabo, Apartamento a venda Apartamento 3 dormitórios sendo 1 suíte; 1 lavabo; ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ALVORADA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi