SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
213 596 €
(2 484 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
86 m²
PRACA CANARIAS, São Paulo

spalnicaatypical
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. Possui infraestrutura completa como: Mercados, padarias, Facul...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiRazgledLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

PRACA CANARIAS, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Podobni oglasi