SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
167 456 €
(1 595 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
105 m²
RUA ALMANSA, São Paulo

spalnicaatypical
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva o melhor de Vila Andrade em um endereço que une sofisticação, conforto e exclusividade. Este belíssimo imóvel no Four Seasons oferece 105 m² de á...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ALMANSA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi