SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 175 €
(1 622 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
Rua Lisboa, São Paulo

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado na Rua Lisboa, 1208, entre os charmosos bairros de Pinheiros e Vila Madalena, este apartamento de 100 metros quadrados é a combinação perfe...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Lisboa, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi