SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 860 €
(3 819 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
34 m²
Avenida Lavandisca, São Paulo

spalnicaatypical
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Morar em Moema é estar cercado por conveniência, mobilidade e valorização imobiliária. Este flat está localizado próximo ao Parque Ibirapuera, Shoppin...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida Lavandisca, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi