SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
128 151 €
(2 067 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
Rua Doutor Fausto Ferraz, São Paulo

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se você busca o equilíbrio perfeito entre conforto, praticidade e uma localização estratégica em São Paulo, acaba de encontrar.

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rua Doutor Fausto Ferraz, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi