SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 997 €
(1 620 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
79 m²
Avenida Ernesto Igel, São Paulo

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente condomínio muito bem localizado
Lazer completo
Bairro com academias; agências bancárias escolas farmácias padarias restaurantes e supermerca...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenida Ernesto Igel, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Armenio Tavares

Podobni oglasi