SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
122 870 €
(4 915 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
25 m²
Rua Bela Cintra, São Paulo

spalnicaatypical
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio disponível para venda no moderno condomínio Next Bela Cintra. Com uma área útil de 25 m², este imóvel é ideal para quem busca praticidade e con...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Bela Cintra, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi