SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
119 282 €
(1 780 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
67 m²
RUA ANTONIO BLASQUES, São Paulo

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apto 67m, 2 dorms/1 suite, 1 vaga, com lazer completo! já com piso, infraestrutura de ar condicionado, box nos banheiros e envidraçamento da sacada.

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ANTONIO BLASQUES, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi