SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 959 €
(4 345 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio VN Alvorada

Cód.: 53660

O Studio Classic procura alinhar o melhor da localização com um tamanho adequado pra quem tem uma vida plenamente agi...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ALVORADA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi