SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 771 €
(1 504 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
75 m²
RUA MONTE SERRAT, São Paulo

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VIVA O MELHOR DO TATUAPÉ: CONFORTO E LOCALIZAÇÃO EXCLUSIVA

Descubra o privilégio de morar em um dos endereços mais desejados do Tatuapé.

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA MONTE SERRAT, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi