SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 908 €
(2 998 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
37 m²
RUA PAULA NEY, São Paulo

spalnicaatypical
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva com estilo em um dos empreendimentos mais desejados da Vila Mariana!

Studio moderno de 37 m², com 1 vaga de garagem, no Condomínio Essence, proj...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorVarovanjeVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA PAULA NEY, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi