SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
108 515 €
(2 647 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
41 m²
RUA PACARITAMBO, São Paulo

spalnicaatypical
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MID SABARA - VILA ISA APARTAMENTO 41 MTS2, COM 2 DORMITÓRIOS, 1 BANHEIRO, 1 VAGA Venha conhecer o MID SABARÁ com 2 Dormitórios, 1 Vaga e 41 mts2. O Co...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA PACARITAMBO, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi