SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
97 237 €
(3 889 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
25 m²
RUA QUATA, São Paulo

spalnicaatypical
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio VN Quatá: Porteira Fechada, Vaga e Depósito Em frente ao Insper
Entre e More ou Comece a Rentabilizar
Esta unidade de 25m² é entregue no siste...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA QUATA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi