SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
76 884 €
(2 651 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
29 m²
Rua Heitor Penteado, São Paulo

spalnicaatypical
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio Mobiliado com Vista Livre no Sumarezinho Conforto, Praticidade e Localização Privilegiada

Apresentamos este charmoso studio de 29 m², totalme...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Heitor Penteado, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi