SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
73 312 €
(2 820 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Condomínio Vibe Vila Olímpia, Studio Residencial de 26m² com 1 dormitório, sem vaga. Condomínio Vibe Vila Olímpia, Studio Residencial de 26m² com 1 do...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

RUA ALVORADA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi