SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 339 €
(2 204 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
31 m²
Alameda Lorena, São Paulo

spalnicaatypical
površina31 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Alameda Lorena, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi