SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
64 768 €
(2 944 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
22 m²
Rua Pássaros e Flores, São Paulo

spalnicaatypical
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situado na Rua Pássaros e Flores, o Condomínio La Casa Pássaros e Flores convida a uma vida repleta de qualidade. Equipado com portaria 24 horas, elev...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Pássaros e Flores, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi