SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 554 €
(567 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
112 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente Apartamento Duplex na Cidade Líder- Com Dois Dormitórios com Armários Planejado Semi Novo muito Bem Conservado com Cama Queen- Sala Ampla p...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Podobni oglasi