Seznam ponudb
9
9
9
59 641 €
(1 243 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Rua Itamonte, São Paulo
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
48 m²
kopalnice
Apartamento dispõe de:
48m² de área útil
2 Dormitórios
1 Banheiro
1 Vaga de garagem
Condomínio:
Playground, Piscin...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
1 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua Itamonte, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.