SUPA24
44 414 €
(1 234 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
36 m²
RUA IGARATA, São Paulo

spalnicaatypical
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A 300 mts do Metrô Vila Prudente Linha Verde

Apartamentos 2 dormitórios muito bem localizados e com excelente acabamento!

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA IGARATA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi