SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 626 293 €
(6 665 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
244 m²
Avenida Quarto Centenário, São Paulo

spalnicaatypical
površina244 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida Quarto Centenário, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi