SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 012 199 €
(4 752 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
213 m²
RUA JERONIMO DA VEIGA, São Paulo

spalnicaatypical
površina213 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado no bairro nobre de Jardim Europa, em São Paulo, este apartamento padrão de 213 m² envolve seus futuros moradores em um ambiente de sofistic...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA JERONIMO DA VEIGA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi