SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
666 540 €
(3 508 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este apartamento de quatro dormitórios, sendo dois suítes, está localizado no moderno condomínio Nova York Penthouses, no bairro nobre do Brooklin Pau...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi