SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
654 381 €
(2 948 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
222 m²
Rua Marc Chagall, São Paulo

spalnicaatypical
površina222 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O bairro planejado mais moderno e seguro de São Paulo volta a ser o centro das atenções com seu mais novo lançamento: Bosque Cerejeiras. Apartamentos ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Marc Chagall, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi