SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
638 081 €
(4 038 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
158 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spalnicaatypical
površina158 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento duplex é a representação da elegância e conforto em um dos bairros mais renomados de São Paulo, o Itaim Bibi. Com uma área ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi