SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
535 586 €
(2 550 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
210 m²
Rua Pernambuco, São Paulo

spalnicaatypical
površina210 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse elegante apartamento em Higienópolis, São Paulo, oferece uma oportunidade única para aqueles em busca de um lar com estilo e conforto. Construído...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Pernambuco, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi