SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
512 501 €
(2 816 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
182 m²
Rua Doutor Seng, São Paulo

spalnicaatypical
površina182 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 3 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no bairro da Bela Vista, em São Paulo, oferece uma oportunidade única para aquel...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Doutor Seng, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi