SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
502 414 €
(2 791 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
180 m²
Rua Wanderlei, São Paulo

spalnicaatypical
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este excepcional apartamento em Perdizes, São Paulo, com 180 m² de área total e 180 m² de área útil. Construído em 2025, este imóvel de p...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Wanderlei, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi