SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
501 765 €
(2 509 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
200 m²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo

spalnicaatypical
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

apto jd. Anália franco- 200 m² privativos- terraço gourmet- sala p/ 02 ambientes- copa-cozinha- 04 dormitorios -02 suítes sendo 01 master com closet ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi