SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 412 €
(3 995 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
124 m²
RUA HELENA, São Paulo

spalnicaatypical
površina124 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viva com conforto e praticidade nesta excelente oportunidade na Vila Olímpia uma região privilegiada com fácil acesso ao comércio transporte e lazer. ...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA HELENA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi