SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
500 035 €
(2 500 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
200 m²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo

spalnicaatypical
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

apto Anália franco - 200 m² privativos- altíssimo padrão -03 suítes- living para 03 ambientes, ótima iluminação natural, escritório sala , copa, coz...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi