SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
498 149 €
(2 033 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
245 m²
Rua Aimberê, São Paulo

spalnicaatypical
površina245 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Alto Padrão à Venda em Perdizes Condomínio Antilhas
Rua tranquila e arborizada 245 m² 4 dormitórios 4 vagas

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Aimberê, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi