SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
493 113 €
(3 355 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
147 m²
RUA CAIUBI, São Paulo

spalnicaatypical
površina147 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este esplêndido apartamento em Perdizes, São Paulo, com 147 m² de área total. Construído em 2020, este imóvel padrão oferece um estilo de...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA CAIUBI, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi