SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
484 462 €
(2 633 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
184 m²
RUA IPEROIG, São Paulo

spalnicaatypical
površina184 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com enorme satisfação este magnífico apartamento padrão, localizado no sofisticado bairro de Perdizes, em São Paulo. Construído com a mai...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA IPEROIG, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi