SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
481 372 €
(2 208 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
218 m²
Rua Marechal Barbacena, São Paulo

spalnicaatypical
površina218 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

apto jd. Anália franco- 218 m² privativos- terraço gourmet- sala ampliada p/ 03 ambientes- copa-cozinha- 03 suítes sendo 01 master com closet e hidro ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Marechal Barbacena, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi