SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
475 811 €
(3 399 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Rua Cotoxó, São Paulo

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com entusiasmo este moderno apartamento no bairro de Perdizes, localizado em São Paulo. Com uma estrutura impecável e acabamentos de alto...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Cotoxó, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi