SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
452 436 €
(3 164 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
143 m²
Rua Camândulas, São Paulo

spalnicaatypical
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este moderno apartamento de 3 suítes está localizado no bairro nobre de Vila Leopoldina, em São Paulo, em um condomínio de alto padrão chamado Riserva...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Camândulas, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi