SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
449 856 €
(4 735 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
95 m²
RUA NOVA CIDADE, São Paulo

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento Loft de 95 metros quadrados na Vila Olímpia, São Paulo!\n\n95 m2 de área útil, sendo 73,36 m2 o apartamento, 16,64 m2 terraço, 5,20 ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA NOVA CIDADE, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi